ST-SC/APC Singlemode Patchkabel Duplex

14.0528.88 (excl. btw)

Op zoek naar een betrouwbaar SC/APC naar ST patchcord voor je singlemode glasvezelnetwerk? Ontdek onze singlemode patchkabels SC/APC-ST, beschikbaar in verschillende lengtes. Deze duplex patchkabel is voorzien van twee SC/APC connectoren aan de ene zijde en twee ST connectoren aan de andere. De patchkabels zijn van hoge kwaliteit, waardoor een stabiele en efficiënte verbinding wordt gegarandeerd.

]

Betrouwbare glasvezel patchkabels van de hoogste kwaliteit

]

30 jaar ervaring in de wereld van glasvezel

]

Vragen over een product? Neem gerust contact met ons op!