SC-E2000/APC Singlemode Patchkabel Duplex

61.7273.58 (excl. btw)

Op zoek naar een betrouwbaar SC naar E2000/APC patchcord voor je singlemode glasvezelnetwerk? Ontdek onze singlemode patchkabels SC-E2000/APC beschikbaar in verschillende lengtes. Deze duplex patchkabel is voorzien van twee SC en twee E2000/APC connectoren. De patchkabels zijn van hoge kwaliteit, waardoor een stabiele en efficiënte verbinding wordt gegarandeerd.

]

Betrouwbare glasvezel patchkabels van de hoogste kwaliteit

]

30 jaar ervaring in de wereld van glasvezel

]

Vragen over een product? Neem gerust contact met ons op!