LC-ST Singlemode Patchkabel Duplex

11.2423.10 (excl. btw)

Op zoek naar een betrouwbaar LC naar ST patchcord voor je singlemode glasvezelnetwerk? Ontdek onze singlemode patchkabels LC-ST, beschikbaar in verschillende lengtes. Deze duplex patchkabel is voorzien van twee LC en ST connectoren. De patchkabels zijn van hoge kwaliteit, waardoor een stabiele en efficiënte verbinding wordt gegarandeerd.

]

Betrouwbare glasvezel patchkabels van de hoogste kwaliteit

]

30 jaar ervaring in de wereld van glasvezel

]

Vragen over een product? Neem gerust contact met ons op!