SC-LC/APC Singlemode Patchkabel Duplex

14.0528.88 (excl. btw)

Op zoek naar een betrouwbaar SC naar LC/APC patchcord voor je singlemode glasvezelnetwerk? Ontdek onze singlemode patchkabels SC-LC/APC, beschikbaar in verschillende lengtes. Deze duplex patchkabel is voorzien van twee LC/APC en twee SC connectoren. De patchkabels zijn van hoge kwaliteit, waardoor een stabiele en efficiënte verbinding wordt gegarandeerd.

]

Betrouwbare glasvezel patchkabels van de hoogste kwaliteit

]

30 jaar ervaring in de wereld van glasvezel

]

Vragen over een product? Neem gerust contact met ons op!